050-7427518

אודותי

כאחות מוסמכת עם שלושים וחמש שנה ניסיון ועדיין עובדת בתחום הרפואה הקונבנציונאלית ראיתי הרבה סבל אצל חולים ומשפחתם עקב כאבים, פחדים, מתח, תסכול (על איבוד בריאות, פרטיות, חופשיות וביטחון כלכלי) וירידה במצבי רוח עד דיכאון. רציתי לעזור לאנשים כאלו וידעתי שאפשר לשלב רפואה קונבנציונאלית עם טיפול הוליסטי, לכן למדתי הילינג, רייקי אוסואי מאסטר, קורונה רייקי מאסטר, טיפול בקריסטלים, נומרולוגיה, קרניים קוסמיות, קריאת הילות, תקשור ומודעות עצמית.
השתמשתי בכלים הנפלאים האלו במשך השנים וזה באמת עזר להרבה אנשים. כידוע – מתח הוא הגורם הראשי לרוב המחלות והטיפול הטוב ביותר למחלה הוא למנוע אותה, הורדת מתח = ירידה בסיכון לחלות. יש לי שתי אחיות עם מחלות קשות והן סירבו טיפול רייקי עקב חשדות מסמלים והדעות השמרניות שלהן. לכן חיפשתי משהו שלא דורש סמלים, לא דורש מגע על הגוף ולא דורש טיפולים ממושכים. מצאתי את הספר של דר. אריק פרל "התחברות מחדש" רפאו אחרים רפאו את עצמכם. קראתי את הספר והמשכתי לטפל בקליינטים ברייקי, אך הם דיווחו לי על שינויים משמעותיים בתחושות שלהם ושיפורים יותר מהירים במצבם.

לאחר מכן למדתי אצל דר. אריק פרל ריפוי בהתחברות מחדש וההתחברות מחדש ומאז אני רק מתעסקת עם התדרים האלו. כמו שאומרים למה לתת לאדם חצי כיכר לחם אם אפשר לתת לו את כל הכיכר.
במשך הרבה שנים נתתי טיפולים הוליסטיים לקליינטים שהגיעו אליי הביתה בין המשמרות שלי כאחות מן המניין. בעלי ציון ובתי ורד תמיד תמכו בי בזה ותמיד שמרו על פרטיות הקליינטים, אך מאז שגיליתי את העוצמה של ריפוי בהתחברות מחדש החלטתי לפתוח מרפאה ולתת הזדמנות לעוד הרבה אנשים ליהנות מזה.

עלות הטיפולים נמוכה במיוחד כדי לתת אפשרות טיפול לאנשים מכל רמות החיים כי לפי ניסיוני בשני התחומים (רפואה קונבנציונאלית והוליסטית) ידוע לי על התסכול של אנשים שעקב מחלות או מתחים הם איבדו את יכולתם לשלם "עוד כסף על עוד טיפולים".

שעות קבלת קהל במרפאה משתנות לפי המשמרות שלי כאחות ברפואה קונבנציונאלית אך הן גמישות ולפעמים המרפאה פתוחה כל היום (פרט משבת).

אפשר לבוא לפגישת היכרות בלתי מחייבת אך בתיאום טלפוני מראש. כל אחד מוזמן להתעניין ולתת לעצמו סיכוי לשיפור באיכות החיים מבלי לקחת סיכון.

הקליניקה