050-7427518

למה אני נותנת מפה נומרולוגית וקרניים קוסמיות בחינם למטופלים בריפוי בהתחברות מחדש

הרבה שנים אני טיפלתי באנשים עם טיפולים אנרגטיים חוץ מהריפוי בהתחברות מחדש ותמיד נתתי להם מפה חינם על מצבם בנומרולוגיה וקרניים קוסמיות. רוב הזמן היה קשר בין מה שהם חוו בזמן הטיפול האנרגטי ומה שהיה כתוב להם על המפה. מאוד הקפדתי לתת את המפה המוכנה מראש למטופל רק אחרי הטיפול הראשון כדי לא לגרום לתת מודע שלהם למשוך תחושות אמיתיות או דמיוניות בזמן הטיפול. בזמן הסברים על המפה המטופלים מסרו שהיכן שהמפה הראתה חוסר איזון, שם הרגישו המטופלים את מלוא האנרגיות בזמן טיפול. בזמן מתן עצות על הצורך לשנות התנהגות ספציפית או סוג של מחשבות ספציפיות הם גם מסרו שבדיוק הרעיון הזה עלה להם בראש בזמן הטיפול.

בהתחלה חשבתי שזה צירוף מקרים אך עם ניסוין רב הבנתי שהכול קשור להכול. היום אני מתעסקת רק עם האנרגיות של ריפוי בהתחברות מחדש וההתחברות מחדש כי זה השלב הבא באבולוציה שלנו וברצוני לתת למטופלים את הטוב ביותר. לא ראיתי צורך לתת מפות בנומרולוגיה וקרניים קוסמיות אך בזמן שיחות עם מטופלים אחרי הטיפולים הטבע שלי לא הצליח למנוע ממני מלא לתת לאדם קצת ידע על איפה הוא נמצא מבחינה אנרגטית על מפת הנומרולוגיה, זה עוזר למטופלים להבין מה קורה איתם ושוב המטופלים מסרו לי שמה שהם הרגישו או חשבו בזמן טיפול בריפוי בהתחברות מחדש קשור למה שכתוב בנומרולוגיה שלהם, לכן החלטתי לתת לכל מטופל בריפוי בהתחברות מחדש שרוצה לדעת על הנומרולוגיה שלו את הידע הזה בחינם- ה"אני מאמין" שלי הוא: אנחנו מקבלים את האור למען נתינה לאחרים.

חשוב לי לציין שאני לא מומחית בנומרולוגיה, אני למדתי שני וריאציות של הנושא+ קרניים קוסמיות ויש לי ניסיון רב ומוצלח עם זה, אך מי שרוצה ידע ממומחה בנומרולוגיה יכול למצוא אותם באזור. חלק מהם אני מכירה ומכבדת מאוד.