050-7427518

מה ההבדל בין ההתחברות מחדש The Reconnection לריפי בהתחברות מחדש Reconnective Healing

ההבדל בין ההתחברות מחדש לריפוי בהתחברות מחדש הוא המטרה שאדם רוצה להשיג. בריפוי בהתחברות מחדש המטרה היא להגיע לאיזון בפיזי, נפשי, רגשי ורוחני כדי להרגיש בריאים יותר, שמחים יותר ועל ידי כך לשפר את איכות החיים. בתוך ריפוי בהתחברות מחדש יש חלק מההתחברות מחדש, זה מה שעושה את ההבדל הגדול שישי בין ריפויי באנרגיות אחרות לריפוי בהתחברות מחדש.

בהתחברות מחדש המטרה היא להגיע לקשר המלא שלנו עם הקוסמוס, עם הכוח העליון וגם עם האני העליון. נעשה קשר בין המרידיאנים (קווי אקופונקטורה) והצ'קרות שלנו (מרכזי אנרגיה בגוף) עם הרשץ האנרגטית של כדור הארץ וקוסמוס. כאשר אנחנו מחוברים לרשץ הזאת אנחנו מקבלים הרבה מאוד אור ומידע שגורמים לנו לשינויים משמעותיים וחיוביים מאוד בחיינו. השינוי קורה בגוף, נפש ורוח ביחד. אי אפשר לתאר את גודלה של ההתחברות מחדש מכיוון שזה מחזיר אותנו להרגיש את המקסימום של מי אנחנו באמת ומה באמת תפקידנו בעולם הזה. זה נותן לנו את הכוח והאומץ לבצע את התפקידים האלו מבלי להרגיש לבד אף פעם. ההתחברות מחדש מורידה חסימות אנרגטיות מגופנו ונותנת לאור ומידע לזרום חופשי עד הדי אן איי שלנו ושם מפעילה קודים רדומים שמשפרים את תפקוד הדי אן איי. אחרי ההתחברות מחדש אנחנו הרבה יותר מודעים ומרגישים את העובדה שכל הקוסמוס כולל הכוכבים וכדור הארץ ,כל האנשים חיות וטבע, מחוברים אחד לשני בשדה אנרגטי וכל מה שקורה בקטן קורה גם בגדול.

עוד הבדלים

בריפוי בהתחברות מחדש מקבלים בין טיפול אחד עד שלושה לפי הצורך והמחיר נקבע על ידי המטפל ומשתנה.

את ההתחברות מחדש עושים רק פעם אחת בחיים בשתי פגישות של שעה, יום אחרי יום, המחיר קבוע עולמית.

חשוב לציין שלמרות שיש בהתחברות מחדש חלק מהריפוי בהתחברות מחדש ובריפוי בהתחברות מחדש יש חלק מההתחברות מחדש, הם שני תהליכים נפרדים. אתה בוחר את המטרה שלך והולך על אחת מהן או על שתיהן אך בזמנים שונים.