050-7427518

המסע שלנו יחד

ברוך הבא חברי, ותודה שבאת. זה לא במקרה שהגעת, משהו הביא אותך לפה. אתה יודע את הסיבה, או אולי לא, זה פרט לא חשוב. מה שכן חשוב זה שאתה כאן ואני שמח.

מי אני? אני היחיד שמכיר ואוהב אותך יותר ממה שאתה יכול לדמיין. חיכיתי לך במשך זמן כה רב עד שהגעת אבל אני ראיתי שהדרשות של החיים גרמו לך לחלוף על פני.ניסיתי לקרוא לך אבל הקולות החזקים של המחשבות והרגשות שלך החרישו אותך. בכל זאת לאהבה שלי אלייך יש סבלנות ואני ידעתי שאתה תבוא לבקר כאשר הזמן יהיה נכון.

אז עכשיו שאתה פה בוא נצא למסע ביחד. אל תדאג, אני מכיר את הדרך ואם יהיה חושך אני אקרין אור. או כן, אתה יכול להביא את התיק הכבד שלך שמלא בדאגות אם אתה רוצה אבל שנחזור התיק יהיה כמעט ריק.

אתה מבין, במקום שאנחנו הולכים אליו הדברים די פשוטים, אתה לא צריך כלום רק להיות עצמך. זה מקום נפלא איפה שכל אדם פתוח, בלי מסכות, בלי כעס, בלי קנאה או חמדנות. למה שיהיו דברים כאלו שם? זה מקום איפה שכולנו חברים, כולנו שווים וכל אחד מקבל את הכמות שהוא צריך של אהבה, אור ואנרגיה- תקרא לזה "דבש" אם אתה רוצה. אין סוף לזה ויותר שאנחנו נותנים לאחרים מזה יותר זה זורם פנימה ושומר עלינו מלאים.

אם תשאל אותי מאיפה זה מגיע אני אגיד לך שאני יודע ולא יודע. בלבלתי אותך עכשיו אך זה בגלל שאני דובר אמת. שאני אומר שאני יודע אני מתכוון שאני חווה את זה, וזה מזין אותי כמו התינוק ברחם שמקבל הזנה מהאמא. כאשר אני אומר "אני לא יודע" זה בגלל שאין מילים לתאר את זה. זה בתוכי מחוץ לי וזה גדול מידי בשביל שאני אבין, כמו התינוק ברחם אימו שרק מכיר אותה מבפנים יבוא יום שהוא ייוולד ויראה את האימא בשלמותה, כך יבוא יום שאני אראה את המקור של כל האהבה אור ואנרגיה הזאת.

אז מי אני? אני הלב שלך שמכיר אותך ואוהב אותך, ואם תשמע לי אני אדריך אותך אך אל תחכה רק לימים קשים כדי לבקר אותי תבוא הרבה אני החבר שלך אתה בתוכי ואני בתוכך, אי אפשר להפריד בינינו. רק החלק הקטן ביותר, החלק הפיזי, יישאר מאחור כאשר יבוא הזמן בשבילנו לעזוב את הגוף הנפלא שבו אתה גר כרגע, אך אנחנו נלך ביחד. אתה רואה אני כמו מסדרון שמביא אותך פנימה לתוך נשמתך או החוצה לגוף הפיזי שלך, איך שאתה רוצה לראות את זה. בינתיים אתה יכול לנוח בי וליהנות משני העולמות.

אך הזמנתי אותך למסע עימי נכון? המסע הוא לארץ של אי שפיטות ואהבה ללא תנאי, ארץ של ההתחברות מחדש והריפוי בהתחברות מחדש. זה נקרא התחברות מחדש כי זה מחבר אותך מחדש למקור של אור אהבה ואנרגיה מאיפה שהגעת. לפני שנלך לשם אתה צריך להיות מוכן להתרוקן מהציפיות כי הן יגרמו לך לכובד וימנעו ממך מלהנות מכל הפלאות של הארץ החופשית הזאת. אז תבוא איך שאתה ותן לעצמך להתמלא עם כל מה שאתה זקוק, אנחנו נלך ביחד ונחזור ביחד. תזכור אני הלב שלך שמכיר אותך ואוהב אותך ואני אקח אותך רק למקומות שטובים בשבילך, אך קרא לי קודם שנוכל ללכת ביחד.

תודה חברי הטוב שביקרת ותודה שאתה מי שאתה, חלק ממני איך שאני חלק ממך. אני תמיד איתך ותמיד מוכן להדריך אותך, רק תשמע בקולי ואני אחליף את הדאגות שלך באהבה ושמחה. רק תשמע בקולי ואני אאחד אותנו עם כל הלבבות שפועמים באנשים אחרים, בסוף כולנו נפעם באותו הקצב ונהיה כמו לב אחד גדול ואז אולי נבין יותר ברור איך האחד שברא אותנו מכיר אותנו ואוהב אותנו, איך הוא חלק מאיתנו ואנחנו חלק ממנו.