050-7427518

השדה

השדה נקודת האפס או "השדה" בקיצור הוא שדה בעל אנרגיה קוונטית גדולה שקשה לעלות על הדעת, אנחנו בתוך האנרגיה הזו והיא בתוכנו. הגילוי של השדה התבצע באמצעות ניסוי מדעי על ידי קבוצת מדענים. הסופרת לין מקטגרט שמה לב שהמדענים מתעלמים מלחקור את הקשר בין אנרגית הקוונטים לגוף של בני האדם, הסיבה היא שהייתה דרישה על המדענים לעבוד על תיאוריות ספציפיות- בפיסיקת הקוואנטים הסתכלו רק על דברים קטנים מאוד כמו האטום או על משהו גדול מאוד כמו היקום. השאלה של מקטגרט היא "האם אנרגיות הקוואנטים שייכות גם לגוף האדם?" גרמה לה לעשות מחקר על הנושא והתוצאות נמצאות בספר המפורסם שלה "השדה".

הרשץ האנרגטית של השדה מורכבת מהתדרים הסאב-אטומיים שכל דבר ביקום משדר, התדרים האלו נמצאים בתנועה בלתי פוסקת, הם מתערבבים ביחד וכאשר תדרים דומים מתחברים יש הדהוד הרמוני ונעשית החלפת אינפורמציה במהירות גבוהה יורת ממהירות האור. מזה אנחנו יכולים להבין שבן אדם הוא לא יחיד ומבודד כמו שהמדע של ניוטון הסביר, אלא שלכל אדם יש השפעה על השדה עם המחשבות שלו ופעולות שהוא מבצע. המדענים אומרים שליקום יש תכונות של הולוגרמה וכל שינוי בחלק קטן מהיקום גורם לשינוי בכל היקום- זה אפקט המיקרו-מאקרו, כדי להבין את זה אפשר לדמיין מה קורה באולם המראות כאשר ההשתקפות של חפץ נמצאת על הרבה מראות בזוויות שונות. כל שינוי בפרט של החפץ הזה גורם לשינוי בהשתקפות שלו בכל המראות. אותו הדבר קורה בקלידוסקופ. המתמטיקאי מנדלברות' פיתוח תמונה וויזואלית שנקראת "המנדלברות' סט", כאשר מסתכלים על זה מבינים בקלות את שבעת חוקי היסוד של היקום.

בספר של לין מקטגרט היא נותנת דוגמאות על ההשפעות שיש לשדה על בני אדם ולהיפך:

  1. הל פודוף גילה שיש מקור לאנרגיה בוואקום שנמצא בין כל החומר שיש בשדה. משתמשים באנרגיה הזאת בזמן שעושים הילינג וגם כאשר הגורוים עושים לויטציה.


  2. פריץ אלברט פופ גילה שהדי אן איי של הגוף מייצר ביופוטונים- כיסים קטנים של אור, התפקיד של הביופוטונים הוא להעביר אינפורמציה לתאים בגוף על איך להתנהג. הרעלנים של סוגים ספציפיים של סרטן מונעים מהביופוטונים מלעשות את עבודתם, לבן אדם בריא יש ברק של בריאות, בן אדם חולה מאבד את הברק הזה, עוד דברים שמשתמשים בביופוטונים להעברת אינפורמציה- פשפשים, צמחים וביצים. אנחנו גם שולחים את הביופוטונים שלנו לשדה ודרכם גורמים להעברות של אינפורמציה לשדה. אם התדרים של האור שאנחנו שולחים לשדה ברורים מספיק יש העברות של אור ואינפורמציה חזקות מאוד וכך אפשר לעשות ריפוי מרחוק, זה נקרא נונ לוקליטי, והמסר מגיע ליעד מיד- זמן ומרחק לא שייכים. בגלל העבודה שפרופסור פופ עשה עם זה פיטרו אותו מהאוניברסיטה כי המדע האורתודקסי לא היה מוכן לקבל את התגליות שלו.


  3. פרופסור ג'ק בן וניסטה גילה בטעות שלמים יש זיכרון- כאשר העובדת דיללה חומר עם יותר מידי מים במעבדה הם גילו שלחומר המדולל (אפילו כמעט עד 100% מים) היה אותו תכונות של החומר שלא מדולל. היום זה נקרא הומיאופתיה. וינסטה גילה שזה לא הכימיה של החומר שגורמת להשפעה אלא התדר שהחומר משדר- זה דומה לתדר של צלילים. לכן הצליל הספיציפי במים משדר תדרים למים שבגוף של האדם וכך הומיאופתיה עובדת. כדי להבין את ההבדל הין ההשפעה הכימית לבין ההשפעה של אמוציות על הגוף יש לדמיין שהתא של האדם הוא בריכת שחייה. זורקים בתוכו שני כדורי טניס, וכדי שיהיה ריאקציה כימיקלית הכדורים האלה צריכים להתנגש אחד עם השני- זה לוקח הרבה זמן עד שזה קורה. כאשר לבן אדם יש תגובה אמוציונאלית קורה שינוי מיידי בתאים בגוף וזה בגלל התדרים הקווואנטים שמעבירים תדרים כמו צלילים וגם אור ואינפורמציה מיידי בין תא לתא. זה השלב הבא בהתפתחות ובאבולוציה בריפוי וזה גם קורה בריפוי בהתחברות מחדש. השתמשו ברובוטים כדי להפעיל את המכונות במעבדות כאשר עבדו על התיאוריות הללו כדי למנוע את אפקט הצופה. בזמן שוינסטה עבד על זה המדענים באוניברסיטה עשו עליו חרם, היום אחרי שגילו שהוא צודק הוא מאוד מקובל ומפורסם בעולם המדע.


  4. לקארל פריבום הייתה תאוריה שהזיכרון הוא לא רק בחלק מסויים במוח אלא בכל מקום בגוף וגם בשדה. בטעות הוא גילה שזה נכון כאשר חולדות במעבדה שלו עברו נזק מוחי ולמרות זאת הם זכרו את הדרך על איך לצאת ממקומות מסובכים. איך זה יכול להיות שאנחנו רואים את העולם בתלת מימד כאשר לעיניים שלנו יש רק את היכולת לראות כמו סרט רגיל משהו שטוח, האם המוח מתרגם איפורמציה שזה מקבל מהתדרים בשדה והופך את מה שאנחנו רואים לתלת מימד? ההסבר הוא שלשדה יש תכונות של הולוגרמה ואנו מקבלים את האינפורמציה מהתדרים של ההולגרמה הזו כדי לראות את העולם בתלת מימד. אותו פרינציפ עובד כשעושים סרט בתלת מימד, חותכים קרן לייזר לשתיים מקרינים חצי על התמונה ואת החצי השני מקרינים על ההשתקפות של התמונה שנמצאת על מראות בזוויות שונות ומצלמים. אחרי זה מחברים את שתי התמונות ושוב מעבירים את הקרן לייזר השלמה דרך התמונות ויש סרט תלת מימד. אם חותכים את הסרט הזה לחתיכות קטנות ומעבירים אור דרך חתיכה אחת רואים את כל התמונה בתוכו כי בהולוגרמה יש אפקט המיקרו-מאקרו. אותו הדבר קורה בשדה- כל האינפורמציה נמצאת בשדה בצורת תדרים ובמוח שלנו יש יכולת להתחבר לתדרים האלו ולקבל אינפורמציה. המוח הוא כמו טלוויזיה- הוא קולט ומשדר אינפורמציה. זה תלוי לאילו תדרים הוא מתחבר…אנשים עם יכולת של אי אס פי- חושים על טבעיים מקבלים את האינפורמציה מתדרים רחבים מאוד, היכולת שלנו כבני אדם היא הרבה יותר גדולה ממה שאנחנו חושבים, כל האינפורמציה נמצאת בשדה אנחנו רק צריכים להתחבר אליה, אנחנו יכולים ללמוד לשמוע לשדה. כאשר הרבה אנשים מתמקדים על אותו הנושא באותו הזמן יש השפעה ענקית על השדה.


  5. בוב ג'ון וברנדה דון חקרו את ההשפעה של המוח של אנשים על מכשירים וגילו שלכוונה יש השפעה על מכשירים. ב52% מהניסויים הייתה תוצאה חיובית. אחרי זה פיתחו מכשירים קטנים שנקראים אר אי ג'י שיכולים למדוד את ההשפעה של המחשבות של אנשים על מכשירים.


  6. וויליאם ברוד חקר את ההשפעה של המחשבות שלנו על אחרים, זה נקרא אפקט הבהייה. הוא חיבר אנשים לאלקטרודות כמו שיש במכשיר הפוליגרף וגרם לאנשים אחרים לבהות בהם בגב כאשר הם לא היו מודעים לזה. אחוז גדול של הפעמים שבהו בגב האדם התקבלה תגובה חיובית במכשיר, אנשים משפיעים יותר בקלות על אלו שקרובים אליהם כמו משפחה וחברים והיכולת שלנו לשדר ולקבל מסרים עובדת הכי טוב כשאנחנו רגועים.


  7. אליזבת טארג, פסיכיאטרית, חקרה את ההשפעה של הילינג וגילתה שזה עובד. מתוך 80 חולי איידס 40 קיבלו ריפוי מרחוק מהילרים שלא הכירו אותם. ל40 האלו היה שיפור במצב הבריאות וה40 שלא קיבלו את הריפוי מתו.


  8. הל פודוף חקר את היכולת שיש לאנשים לראות מרחוק, זה נקרא ראייה מרחוק, הסי איי איי השתמשו באנשים כאלו בזמן שהייתה המלחמה הקרה בין ארה"ב לרוסיה כדי לראות את הסודות שהיו לאויב.


  9. דין ראדן הוא פרא-פסיכולוג השתמש במכשירי האר אי ג'י כדי להוכיח שלמחשבות שלנו יש השפעה על בעולם, הוא השתיל את מכשירי האר אי ג'י בערים הגדולות העולם ועקב אחרי התוצאות. כל פעם שהיה מקרה מרגש עולמי כמו אסון התאומים בניו יורק, המוות של הנסיכה דיאנה וההשבעה של הנשיא אובמה היה שינוי חיובי במכשירים, זאת אומרת שהמחשבות החיוביות שלנו יכולות להשפיע על מכשירים. כאשר עשו מדיטציה בפארק בניו יורק גילו שבאותו היום הייתה ירידה במספר המקרים של פשע. אנו חייבים לעקוב אחרי מה אנחנו חושבים, ההשפעה הוכחה מדעית.

מהטמה גנדי אמר

"שים לב למחשבותיך; הן הופכות למילותיך,
שים לב למילותיך; הן הופכות למעשיך,
שים לב ושפוט את מעשיך; מעשים הופכים להרגלים, היה מודע להרגליך; הם הופכים לערכים שלך, הבן וקבל את הערכים שלך; הם הופכים לגורלך".

היום המדע באמת מסביר את מה שהמיסטיקנים תמיד אמרו לנו.