050-7427518

מודעות מודרנית למתחילים

מודעות עצמית – להתעורר למי שאנחנו באמת, למה שקורה לנו בחיים, לסיבה שזה קורה ומה עושים עם זה. מגלים שכל התשובות נמצאות בתוכנו ושמגיעים אליהם דרך השקט הפנימי. בתוך השקט יש שלווה ועצמות אדירות של אנרגיות פנימיות שמחכות לשרת אותנו בחיים.

מודרנית – להתעורר לעולם הקסום של המדע, המיסטיקה, הטבע והאנרגיות האוניברסאליות ולגלות איך המדע של היום מסביר לנו את מה שהמיסטיקאים תמיד אמרו.

למתחילים – להתחיל להתעורר מהיפנוזה של האגו, הפחדים, החומרניות, הדעות הקדומות, הקטנוניות ומהתחושה של תקיעות בחיים. להתחיל להיות הנווט המשתלט על איך אנחנו מגיבים על מה שקורה לנו ובסביבתנו.

התוצאה:

  • חיים הרבה יותר קלילים, יותר מאושרים ועשירים באהבה ,ידע ועוצמות של אנרגיות ללא גבולות.
  • הכעסים נמסים בזרימות של האנרגיות של הסליחה.
  • הבעיות הופכות לאתגרים.
  • הקורבנות הופכת לאחריות.
  • התקיעות הופכת לדינאמיקה.
  • ההרגלים השליליים שלנו משתפרים ופתאום האנשים מסביבנו גם משתפרים.
  • ה"אולי אני אנסה" הופך ל"אני אעשה, אני יכול, אולי אני איפול אבל אני אקום שוב ושוב עד שאני אצליח".
  • ה"אני לבד" הופך ל"אנחנו ביחד" כבני אדם וביחד עם האנרגיות האוניברסאליות של הקוסמוס… זה בתוכנו ואנחנו בתוכו.

עד היום היינו כמו תינוקות שזוחלים על רצפת הקוסמוס אך האנרגיות של הקוסמוס משתנות לאנרגיות ששוטפות את הרצפה מכל השליליות והתקיעות. הגיע הזמן בשבילנו להתעורר לשינויים הללו, השינויים הקוסמים, העולמים והפנימיים ולהחליט לקום מהרצפה כמו התינוק שלומד ללכת צעד אחרי צעד, נופלים וקמים שוב ושוב עד הולכים עם ביטחון ופתאום רצים, רוקדים וצוחקים ביחד עם הניסים של החיים. האור והאנרגיות האוניברסאליות מושיטים לנו יד כדי לעזור לנו לעבור את השינוי הזה בקלות יותר והם מזמינות אותנו לרקוד ביחד איתן במסיבת ההתעוררות של כל האנושות. מי שלא בא מפסיד, וזה חבל כי לעשות את השינוי זה לא כל כך קשה, רק צריך להושיט יד ומגלים שאנחנו לא לבד, שכולנו ביחד וכאשר כולנו עומדים ביחד אלו שלא יכולים או לא רוצים לעשות את השינוי גם מושפעים מהאנרגיות שלנו, ורק המתנגדים החריפים נשארים בחוץ.

2012 סוף סוף הגיע, אומרים שזה הסוף לעולם שאנחנו מכירים והלידה של העולם החיובי ומואר יותר אך לפני הלידה יש צירים, עליות וירידות של כאב והרפיה, יש קוטביות של טוב ורוע. הרגשות שלנו עולים ונופלים ביחד עם הצירים הללו והשיעורים של החיים נראים קשים יותר. הסוד הוא לדעת שבסוף נגמר הכאב ואנחנו יוצאים מתעלת הלידה לעולם חדש של ההתעוררות והאחדות והאהבה ללא תנאי. אמא אדמה עברה את השינויים האלו בערך כל 5000 שנים, והיא נשארה בריאה ושלמה עם עצמה, אך הפעם הזאת יש הבדל- אנחנו 7 מיליארד אנשים שיושבים בתוך תעלת הלידה האנרגטית שלה וההמשכיות של הבריאות שלה תלויה באיך אנחנו מתנהגים אחד כלפי השני בתקופת הלידה. זה תלוי אם אנחנו נעזור אחד לשני לעמוד ביחד, לעבור את השינויים של החיים ולצאת ביחד לעולם החדש או אם אנחנו נשארים בהיפנוזה של האגו ושל האנרגיות השליליות שעושים את הצירים של הלידה האנרגטית יותר קשה לכולנו ולאמא אדמה.

במודעות מודרנית למתחילים אנחנו עומדים ביחד ועוזרים אחד לשני לקום מהרצפה ולהשתתף במסיבת ההתעוררות של האנושות. גם אתם מוזמנים להשתתף איתנו.

רות מנשה – מטפלת בתדרי הריפוי של ההתחברות מחדש ומדריכה במודעות מודרנית למתחילים, מעבירה את הקורסים במודעות בקליניקה שלה "מרפאת האמת" רחוב סוקולוב 9 בנס-ציונה.

מזמינה את כל מי שמעוניין בקורסים או ריפויים ליצור איתה קשר טלפוני, אימייל, או דרך האתר. כל שאלה, תגובה והערה תתקבל באהבה.