050-7427518

מה זה ריפוי ב'התחברות מחדש'

(RECONNECTIVE HEALING)

לפי דר. אריק פרל שהיה הראשון שקיבל את היכולת להעביר לנו את האנרגיות האלו "ריפוי הוא הורדת חסימות המונעות מאיתנו מלהיות בריאים." לגוף שלנו יש את כל היכולת לרפא את עצמו, אך עקב הרבה סיבות במשך הזמן הופיעו חסימות ושכחנו מהי בריאות.האור ומידע שמגיע עם התדרים עוזרים לגוף להיזכר ולחזור לאיזון.

כל היופי בריפוי בהתחברות מחדש זה הפשטות שלו, כל אדם יכול ללמוד איך להשתמש בתדרים של ריפוי בהתחברות מחדש, זה לא שייך לגיל,דת,אמונות,השכלה או הגבלות פיזיות, ואין צורך ללמוד טכניקות.

היום אנחנו בשלב האבולוציוני שלא צריכים סמלים או טכניקות כדי להתחבר עם האינטליגנציה האוניברסאלית.

אין תנאים לגבי מתי לא לטפל במישהו כמו בחלק מטיפולים אנרגטיים אחרים שהמטפלים בהם חייבים לדעת על בעיות פסיכיאטריות, נירולוגיות או על השימוש בסמים לפני שמסכימים לטפל. בריפוי בהתחברות מחדש האינטליגנציה האוניברסאלית יודעת על מה לעבוד וכמה המטופל מוכן לקבל. לכן הטיפול מתאים לכל בעיה פיזית או נפשית בכל גיל. לעיתים המטופל עצמו לא יכול להגיד לנו מה הבעיה אצלו או אולי הוא מסתיר מידע, לכן הריפוי בהתחברות מחדש מתאים לאנשים אלו גם כן.

אין תלות בין מטופל למטפל בריפוי בהתחברות מחדש. אנחנו נותנים בין אחד עד שלושה טיפולים, ומשחררים את המטופל להמשיך את חייו בלי תלות. יחסי הגומלין של המטופל עם האנרגיות מתחילים במהלך המפגש הטיפולי,האנרגיות ממשיכות לעבוד עם המטופל הרבה לאחר שהוא עזב את הקליניקה.

יש אנשים שלא אוהבים מגע וגם יש אנשים שעקב אמונותיהם אסור שמישהו יגע בגופם, בריפוי בהתחברות מחדש האנרגיות נוגעות בגוף ולא המטפל.

אין תופעות לוואי כמו שהוסבר למעלה, לאנרגיה יש אינטליגנציה אוניברסאלית ולא גורמת לתופעות לוואי. לכן אין סיכון אך יש סיכוי לשיפור.

השדה של האנרגיה האור והמידע מגיע הישר אל המטופל ולא דרך הגוף של המטפל, לכן המטופל מרוויח מכל האנרגיה נטו וגם אין קשר עם התדרים האישיים של המטפל.

על המטופל פשוט להיות מוכן ופתוח לקבלת מה שמתאים לו ולא רק מה שהוא רוצה.

"אם אתם ברי מזל הריפוי יגיע בצורה שציפיתם לה, אם אתם באמת ברי מזל, הריפוי יגיע בצורה שלא חלמתם עליה, בצורה שהיקום חשב במיוחד עבורכם"-דר. אריק פרל.

יותר מ90% מהמטופלים מדווחים על לפחות 50% שיפור במצבם ויש גם כאלו שחוו 100% שיפור.

בסביבות שבעים אלף אנשים למדו את שיטת הריפוי בהתחברות מחדש עד היום, 20% מהם רופאים ואחיות 30% הם אנשים שעד אז טיפלו בטכניקות אנרגטיות אחרות, 50% הם אנשים שלא התעסקו לפני כן עם ריפוי קונבנציונלי או אנרגטי.

התחברות מחדש מעוררת עניין רב בקרב רופאים מובילים וחוקרים רפואיים בבית חולים ואוניברסיטאות ברחבי העולם.

לא צריכים להיות חולים כדי להרוויח מהריפוי בהתחברות מחדש, כידוע הטיפול האידיאלי למחלה הוא מניעה, והגורם העיקרי למחלות הוא לחץ נפשי. תוריד לחץ-תמנע מחלות ותן לריפוי בהתחברות מחדש להחזיר את הגוף, נפש ורוח לאיזון מלא­.

מה קורה בזמן ריפוי בהתחברות מחדש?

יש חדר המתנה למלווים ויש שמירה על פרטיות המטופל.

מומלץ למטופל להתלבש בנוח, אין צורך לרוקן כיסים או להוריד תכשיטים או חגורות. המטופל נשאר בלבוש מלא, פרט לנעליים.

בבואו לקליניקה, המטופל לא נשאל שום שאלות לגבי חייו האישיים או סימפטומים של מחלות. זאת הודות לאנרגיה של הריפוי בהתחברות מחדש בעלת אינטליגנציה משלה, שיודעת על מה להתמקד.

אם המטופל רוצה לדבר ולשאול שאלות זה בסדר, כל השאלות יקבלו מענה ככל האפשר. כאן אחד יכול לקבל טיפים מניסיוני האישי משנים של לימודי מודעות וכאחות מוסמכת.

המטפל מסביר על הריפוי בהתחברות מחדש, מה נעשה בטיפול וממליץ שהמטופל ימשיך עם הרפואה הקונבנציונלית אם יש, המטופל מתבקש גם לחתום על טופס שהוא קיבל הסבר ושהוא לא יפסיק את הרפואה הקונבנציונלית בלי קשר עם רופאיו.

המטופל שוכב על מיטת טיפולים או יושב על כיסא, לפי יכולתו.

מומלץ לעצום עיניים על מנת מניעת הסחת דעת, להירגע, להיות פתוח לקבל מה שיבוא ולחשוב רק על מה הוא חווה. אני לא מדברת בזמן טיפול אך אם המטופל מרגיש צורך להגיד משהו אני אגיב בהתאם.

המטפל לא נוגע בגוף של המטופל, רק האנרגיות נוגעות בו. יכולות להיות תחושות של חום, קור, צמרמורת, רטטים בגוף, קרקורים בבטן, תחושות של עיוותים קטנטנים בשרירים ובעפעפיים, לפעמים המטופל לא מרגיש כלום אבל האנרגיה עושה את העבודה שלה בכל זאת.

הטיפול על המיטה לוקח חצי שעה והמטופל מתבקש לשכב למנוחה לפחות עוד עשר דקות לאחר הטיפול, שתייה חמה או קרה מוגשת.

אם המטופל רוצה לספר על החוויות שלו זה בסדר אבל לא חובה, דף מעקב טיפול ושיפור נכתב, כמובן יש שמירה על חוק פרטיות המטופל. במקרה של פגישה אקראית מחוץ למרפאה, אני לא אזכיר שום דבר לגבי סיבת ההיכרות.

ילדים מתחת לגיל 18 חייבים ליווי של הורים או אפוטרופוס שחותמים על טופס הסכם עבורם.

אני מאוד אוהבת חיות, אבל בבקשה לא להביא חיות למרפאה (פרט לכלבי נחייה) כדי לכבד את נוכחות המטופלים האחרים.

נותנים טיפול אחד עד שלושה טיפולים למטופל במרווח של שבוע או פחות בין טיפולים.

עלות: בגלל שהריפוי בהתחברות מחדש הוא באמת מתנה מהיקום לאנושות,אני מאמינה שהמחיר צריך להיות נוח לכולם. 200 ₪ לטיפול עם הנחה של 50% לפנסיונרים ואנשים עם הגבלות כספיות. אפשר לשלם במזומן צ'ק או אשראי, ואם יש באמת בעיה כספית נוכל להגיע להסדר בהתאם.

זוהי "מרפאת האמת", ואני מאמינה שהמטופלים יהיה כנים איתי. לא מסרבים טיפול לאף אחד וכל אחד יקבל טיפול שווה.

אם אתם צריכים להוריד מתח פיזי או נפשי או סובלים מכל מחלה כלשהי אני מאוד ממליצה על ריפוי בהתחברות מחדש. יש סיכוי לשיפור ללא סיכון.