050-7427518

מקום המפגש בין המדע למיסטיקה

רח. סוקולוב 9, נס ציונה

טיפולים אנרגטיים לריפוי הגוף / נפש / רוח, קורסים למודעות עצמית

"מודעות מודרנית למתחילים"

בשל ההצלחה הגדולה קורס "מודעות עצמית מודרנית למתחילים" ממשיך. לקורס יש תוצאות טובות מכיוון שהמדע המודרני מסביר לנו את מה שהמיסטיקאים תמיד אמרו, וכאשר מבינים איך האנרגיות עובדות יותר קל להתחבר אליהן. לומדים דרך החוכמה של המיסטיקאים, הידע של מורים רוחניים מודרנים, המידע מהמדע המודרני, הסודות של הטבע וההסברים על הנומורלוגיה האישית של כל תלמיד/ה.

לכל אדם יש כוח עצום כדי לנווט את חייו ולהגיע למצב של שקט פנימי, שלווה סביבתית, אושר אמיתי ואהבה ללא תנאי עצמית וכלפי אחרים. מגיעה לכל אדם מתנה זו, שלא רק הוא מרוויח ממנה אלא כל מי שבא איתו במגע.

עם הידע והניסיון של הקורס מקבלים כלים על איך לעשות זאת. אתה מבין יותר טוב מי אתה, איפה אתה נמצא בחייך וביקום, למה אתה במקום הזה ומה עליך לעשות עם ההבנות הללו.

התוצאות: חיים יותר קלילים, שמחים ומאוזנים. אתה מקבל את האנרגיה כדי לשנות את הדברים שצריך לשנות, את הכוח לקבל את הדברים שאי אפשר לשנות והחוכמה להבדיל בין שניהם.

הקורס כולל חמישה-עשר מפגשים של שעתיים וחצי באווירה רגועה ועם הרבה חוש הומור. יש אפשרות להצטרף לקבוצת בוקר או ערב, אין צורך בידע קודם, מקבלים את כל החומר מודפס, צופים בסרטונים קצרים ועושים מדיטציה בכל מפגש.

לפרטים חפשו את "מרפאת האמת" ב- youtube או כנסו ללינק הבא:

בפייסבוק Ruth Menashe

ובטלפון 0507427518 או 08-6370558